Содержимое
Сучасні автомобілі все більше переходять на електричну тягу. І це стосується не лише транспортних засобів, а й спеціального обладнання, такого як електротягачі.
Що ж таке електротягач?
Саме поняття «тягач» говорить про те, що це спеціальне обладнання (машина), яке потрібне для переміщення вантажів. Під це визначення підпадають різні типи техніки, від складських візків до евакуаторів та далекобійних вантажівок, які тягнуть за собою фури.
Список дуже широкий, але ми зупинимося на складському устаткуванні, зокрема, на машинах, які здатні тягнути за собою візки чи причепи з вантажем. Вони можуть бути трьох типів:
- Ручні.
- З сидінням для оператора.
- Із платформою, на яку стає оператор.
Випускаються такі машини, що працюють і на дизельному паливі чи бензині. Рідше зустрічаються тягачі із двигунами внутрішнього згоряння на газу. Але використання їх має той недолік, що вони при роботі утворюють вихлопні гази, що містять шкідливі речовини, а в закритих складських приміщеннях використання таких механізмів взагалі неможливе.
Тому останнім часом все частіше використовуються машини на електричній тязі (електрокари), які мають масу переваг перед моделями з ДВЗ. Електричний тягач тихіший, економічніший і не виділяє вихлопних газів, завдяки чому його можна використовувати як на відкритих майданчиках, так і в закритих приміщеннях.
Для чого потрібні електричні тягачі
Головне завдання електротягача полягає в тому, щоб переміщати вантажі з однієї точки в іншу. При цьому вантажі укладаються в спеціальні причепи або візки, які приєднуються до машини і буксируються в потрібну точку складу або магазину.
Наочно роботу таких машин можна побачити в аеропортах: тягачі переміщують багаж від літака на склади і терміналів видачі, між літаками і так далі.
За правилами техніки безпеки машини з двигунами внутрішнього згоряння не можуть працювати в закритих приміщеннях, тому тут і використовуються електротягачі для складу, які не створюють шкідливих викидів, а також мають компактні розміри.
Враховуючи сучасні тенденції та рівень технологій, складське обладнання з електричним приводом має все більший попит і для робіт на великих складах, навіть під відкритим небом.
Принцип роботи електротягача
Принцип роботи складського устаткування на електричній тязі нічим не відрізняється від роботи двигуна внутрішнього згоряння. Просто замість звичного бензинового (дизельного або газового) двигуна в електромобілі двигун, який живиться від акумулятора великої ємності.
Окрім відсутності вихлопних газів та менших габаритів тягачі з електричними моторами потужніші та економічніші. Такі переваги роблять їх беззаперечними лідерами серед складського обладнання.
Де можна придбати електротягач в Україні?
Спеціалісти ТОВ “Універсал-Спецтехніка” проконсультують щодо придбання тягача (електричного, бензинового, дизельного) під будь-яке завдання.